Wymiana i zwroty
WYMIANA 

1. Jeśli nasze akcesorium nie pasuje na Twojego psiaka możesz dokonać jego wymiany. Wymiany możesz dokonać najpóźniej 14 dni od otrzymania towaru pod warunkiem, że nie był on używany. 

2. W celu wymiany wypełnij FORMULARZ WYMIANY podpisz go i umieść wraz z wymienianym towarem w paczce i odeślij na adres: PET ME HOME Ilona Lasek, Siodła 14B, 26-050 Zagnańsk

3. Pamiętaj, że akcesoria personalizowane; szyte na miarę, dostosowane dla Twojego psa lub dla Ciebie,  nie dostępne w ofercie standardowej nie podlegają wymianie.

4. Koszty ponownej wysyłki wymienianego akcesorium ponosi kupujący. W tym celu kwotę 13,99 należy przelać na konto: PET ME HOME Ilona lasek m-bank: 93 1140 2004 0000 3002 8091 3308. Wyślij nam potwierdzenie przelewu na adres sklep@petmehome.pl

5. Jeśli wymieniane akcsorium jest droższe od odsyłanego do kwoty dostawy należy doliczyć różnicę w cenie.

6. W przypadku kiedy akcesorium jest tańsze Sprzedawca dokona zwrotu różnicy przy użyciu takich samych metod płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, zwrot różnicy zostanie wykonany przy użyciu takich samych metod płatności, jakie zostały użyte przez Kupującego w pierwotnej transakcji.


      ZWROT

1. Na podstawie przepisów prawa, klient ma prawo w terminie 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia dostawy towaru do odstąpienia od umowy, o czym jest niniejszym informowany. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.  Prawo odstąpienia nie przysługuje Klientowi w przypadkach określonych w art. 38 ustawy prawach konsumenta tj. w zakresie m.in.:a) Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje klientowi w przypadku, gdy przedmiotem umowy sprzedaży są rzeczy nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb – dotyczy to wszystkich spersonalizowanych produktów marki PET ME HOME oraz grawerowanych adresatek czy klamerek, a także akcesoriów z wszytą grawerowaną klamerką. 

2. W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi Klient.

3. W tym celu wypełnij FORMULARZ ZWROTU. Zwracany towar spakuj do paczki wraz z wypełnionym formularzem i odeślij na adres PET ME HOME Ilona Lasek, Siodła 14b, 26-050 Zagnańsk.

4. Zwrot kwoty zakupu zostanie dokonany po otrzymaniu zwrotu towaru przez klienta bez uwzględnienia kosztów dostawy. Jeżeli dostawa zwracanego towaru była gratisowa w ramach przekroczenia zakupu na kwotę 250 zł, jej koszt zostanie odliczony od kwoty zwracanego towaru. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwrotu lub do czasu dostarczenia mu dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

5. Sprzedawca ma 14 dni na dokonanie zwrotu płatności przy użyciu takich samych metod płatności, jakie zostały użyte przez Klienta w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie, które nie będzie się wiązało dla niego z żadnymi kosztami.

6. Klient powinien odesłać Produkt na adres Sprzedawcy podany w niniejszym formularzu niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od Umowy. Termin zostanie zachowany, jeśli Konsument odeśle Produkt przed upływem terminu 14 dni.

Jeśli w zamówieniu klient w ramach promocji darmowej dostawy przekroczył kwotę 250 zł, natomiast zwrot zmniejszy tę kwotę poniżej limitu 250 zł, od kwoty zwrotu zostanie odjęta kwota dostawy In-Post ze względu na utratę prawa do promocji. Promocja dotyczy tylko dostawy paczkomatem In-Post.

Jeśli klient korzysta z promocji "Rabaty progowe" w przypadku zwrotu części towaru, jeśli kwota pozostawionego towaru jest mniejsza niż wymagana do osiągnięcia rabatu progowego od kwoty zwrotu zostanie odjęta różnica w między ceną osiągniętą po przekroczeniu progu rabatowego, a ceną regularną.

7. Klient może wysłać wypełniony i podpisany skan formularza zwrotu drogą elektroniczną na adres: sklep@petmehome.pl

Informacje na ten temat znajdziesz w REGULAMINIE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl