Instrukcja prania

Photo by Dimitri Houtteman on Unsplash

JAK DBAĆ I PRAĆ

Materiały z jakich wykonane są akcesoria PET ME HOME są wodoodporne i brudooporne. Oznacza to, że nie wchłaniają wody oraz brud nie wnika do wnętrza włókien tkaniny. Dzięki temu są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

Kiedy uznasz, że czas najwyższy przywrócić mu blask i czystość są na to dwa sposoby.

1. LEKKIE ZABRUDZENIA usuniesz piorąc rzecz w rękach przy użyciu mydła czy płynu do mycia naczyń. Materiału nie trzeba namiętnie trzeć, a jedynie samo gniecenie powinno dać oczekiwany efekt. Potem dobrze wypłucz pod bieżącą wodą. To ważne, bo psiak może dostać alergii na środek piorący jeśli nie pozbędziesz się go dokładnie. Nie wyżymaj na siłę. Susz rozwieszone. Byle nie w pełnym słońcu. Wystarczy niewiele czasu bo zarówno środek rzeczy jak i tkanina, którą jest obszyta nie chłonna wody i nie utrzymują jej w sobie.

2. TRUDNE ZABRUDZENIA usuniesz piorąc akcesorium w pralce. Metalowe elementy podczas prania uderzając o drzwi pralki mogłyby się uszkodzić lub uszkodzić pralkę dlatego warto rzecz włożyć do jakiegoś woreczka przed umieszczeniem go w pralce. Prać w temperaturze do 40° C z dodatkiem proszku czy płynu do prania. Susz rozwieszone na suszarce. W kilka chwil rzecz jest sucha. 

PAMIETAJ !

  • nie wybielaj
  • nie czyść chemicznie
  • nie susz w pełnym słońcu

Używaj ponownie. Ciesz się swoją rzeczą przez dłuuuugi czas. :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl